Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Vibrační masážní pistole Merco Massage Gun 20

Kód: 1850
Neohodnoceno
3 900 Kč / ks 3 223,14 Kč bez DPH
Dodání do 7 dnů
Můžeme doručit do:
6.6.2024

Vibrační masážní pistole Merco Massage Gun 20, poskytuje nejlepší terapii těla po náročném sportovním nebo pracovním výkonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masáž poskytuje patrně nejlepší terapii těla po náročném sportovním nebo pracovním výkonu. K tomuto účelu byla vytvořena vibrační masážní pistole Merco Massage Gun 20. Tento užitečný pomocník Vám zprostředkuje regeneraci unavených svalů po tvrdém tréninku, po namáhavé svalové zátěži i po duševním vyčerpání po celodenním sezení v kanceláři. Massage Gun 20 je také masírováním schopná bránit tuhnoucím fasciím způsobujícím bolest svalů, křečím i zánětům, které jsou způsobené právě nadměrnou zátěží a třením ve fasciích mezi svaly. Vibrační pistole je vybavena šesti odlišně tvarovanými, výměnnými hlavicemi, které uživateli zprostředkují uvolnění postupně všech částí těla. Vyberte jednu z hlavic, nastavte požadovanou intenzitu kmitů od úrovně 1 – 20 a můžete začít. Bezdrátová masážní pistole je vybavena lithiovou baterií s kapacitou 2500 mAh, jenž je schopná pohánět pistoli s každým nabitím přes dvě hodiny. Massage Gun 20 je dále vybavená LED idikátorem pro upozornění stavu baterie, aby Vás během masírování nemile nepřekvapil náhlý výpadek. Merco Massage Gun 20 neváží více než 1 kilogram, je proto poměrně snadno manipulovatelná. K této vlastnosti přispívá i protiskluzová rukojeť, která absorpcí minimalizuje vnější vibrace. Massage Gun 20 masážní pistole od Merca je nabízena s kufříkem na zip.

Massage Gun 20:
- Příslušenství: dobíjecí adaptér / šest výměnných masážních hlavic / kufřík / návod
- Nastavení: 1 - 20 úrovní rychlosti kmitů
- Odnímatelná, dobíjecí, lithiová baterie s kapacitou 2500 mAh
- Dotykový display
- Napětí: 100 – 240 V, 50/60 HZ
- Rozměry pistole: 24,5 x 17,5 x 6,8 cm
- Rozměry balení: 34,5 x 25 x 11 cm
- Hmotnost pistole: 0,83 kg
- Hmotnost balení: 1,45 kg
- Nabíjení až 6 hodin
- Životnost baterie na jedno nabití min. 2 hod.