Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

O firmě REFOTAL

Refotal  s.r.o.

malo a velkoobchod sportovním vybavením a zařízením

Firma založena v roce 1997 s působností v Česku, na Slovensku a v Polsku.

Dodáváme sportovní  zařízení, vybavení sportovních objektů, vybavení pro sportovní kluby, organizace a jednotlivce, které ve většině dovážíme od výrobců z různých zemí Evropy.

Provádíme  rovněž montáže ochranných sítí, oplocení sportovních objektů, montáže sportovních tribun a další potřebné  na venkovních sportovištích nebo ve sportovních halách.

Naší předností je individuální přístup, široká nabídka dle přání klienta, výběr pro každého.      

Vybavili jsme například sportovní haly v Třinci, v Bohumíně, v Karlových Varech, v Praze Černošicích, v Hořovicích a další. 

Dodali jsme 250 párů bezpečných branek pro krajský fotbalový svaz v Ostravě. 

Těšíme se na spolupráci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení