Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Masážní roztok SportStar hřejivý 250 ml

Kód: 2058
Neohodnoceno
Značka: Alpa
90 Kč / ks 74,38 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Můžeme doručit do:
25.4.2024

Masážní roztok SportStar hřejivý 250 ml je masážní přípravek určený ke „startovací" masáži a automasáži při sportovním výkonu a jiné fyzické zátěži.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní roztok SportStar hřejivý 250 ml je masážní přípravek určený ke „startovací" masáži a automasáži při sportovním výkonu a jiné fyzické zátěži. Unikátní směs hřejivé látky, kafru, rozmarýnové silice, extraktu ze zázvoru a kaštanu podporuje krevní oběh, prokrvuje pokožku a vyvolává hřejivý účinek. Masáž přípravkem navozuje prokrvení a prohřátí svalové tkáně a zajišťuje tak prevenci vzniku svalových křečí a možných poranění.