Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Konstrukce upevnění, vertikální zvedání a spouštění PVC, el. phon

Kód: 6-06-1
Neohodnoceno
125 500 Kč / ks 103 719,01 Kč bez DPH
Na dotaz

Konstrukce pro vertikální zvedání a spouštění opony z PVC elektro motorem. Konstrukce je vyrobena z ocelových profilů. Nosné prvky konstrukce jsou namontovány přímo do nosníku.

  • speciální konstrukce
  • nosníky opatřené rolkami
  • plynulý pohyb opony
  • spodní část opony se zátěží
  • ovládání spínačem na stěně nebo dálkovým ovládačem
  • cena bez montáže

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konstrukce pro vertikální zvedání a spouštění PVC opony elektro motorem. Konstrukce je vyrobena z ocelových profilů. Nosné prvky konstrukce jsou namontovány přímo do nosníku. Opona je spouštěna a zvedaná pomocí pásů, které se navíjejí na bubny umístěné po celé délce konstrukce. Na nosnících jsou umístěné rolky zajišťující plynulý pohyb opony. Spodní část opony je vyztužená trubkami, na které jsou pásy ukotvené. Počet nosných pásů závisí na délce opony.

Ovládání motoru, který pohání zvedací a spouštěcí systém opon je možné za použití ovládacího tlačítka nainstalovaného na stěně haly. Nebo ovládání zvedání a spouštění pomocí dálkového ovládání.

Uvedená cena je cena bez případné dodatkové konstrukce (například mezi nosníky haly a pod.) a cena do maximální šířky opony 24 m a maximální výšky zavěšení systému do 10 m. Při větších rozměrech opony je cena stanovena individuálně na základě projektu nebo měření v konkrétní hale.