Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Dělící opona dvouvrstvá, protihluková

Kód: 6-06
Neohodnoceno
1 Kč / komplet 0,83 Kč bez DPH
Na dotaz

Dělící opona dvouvrstvá, protihluková. Opony se používají v zařízeních, kde je potřeba dočasně rozdělit danou plochu na části, sektory a tlumit hluk mezi sektory. Další výhodou opon, je možnost úplného oddělení sektorů, to umožňuje omezení vytápění a osvětlení pouze na používaný sektor což se promítá také do nižších provozních nákladů. Opony lze použít v mnoha typech zařízení například posilovny, sportovní haly, bazény, výrobní haly, koncertní sály, víceúčelové sály, banketové sály a podobně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dělící opona dvouvrstvá, protihluková.

Provedení:

Opony jsou vyrobeny z PVC panelů se standardní hmotností min. 1200 g / m2, spojené systémovými hliníkovými profily. Okraje panelů jsou zakončené lanem kedar a spojeny s hliníkovými profily. Toto eliminuje potřebu výroby opony v celku a umožňuje výměnu jednotlivých panelů například při poškození nebo změně barevného konceptu haly. Panely opony jsou vyráběny v šířce přibližně 50 cm.     

Zvedací systém:

Opona se zvedá a spouští navinutím systémových pásů na sadu bubnů umístěných na otočné hřídeli. Hřídel je poháněna motorem 230 V, 180-250 W s převodem, motor je vybaven kodérem, který umožňuje nastavit koncové polohy opony. Při zvedání jsou jednotlivé panely uspořádány esteticky a nedochází k poškození materiálu.

Technické specifikace:

  • materiál kombinované PVC panely o hmotnosti 1200 gr / m2
  • požární odolnost podle norem DIN 4102 B2, SIS 650082
  • zvuková redukce 20 až 30 dB (přibližná hodnota, v závislosti na podmínkách a prostředí)

Chcete-li získat cenovou nabídku nebo máte-li jakékoli jiné technické dotazy, obraťte se na technické a obchodní oddělení.