Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Dělící opona dvouvrstvá, protihluková

Kód: 6-06
Neohodnoceno
1 Kč / komplet 0,83 Kč bez DPH
Na dotaz

Dělící opona dvouvrstvá, protihluková. Opony se používají v zařízeních, kde je potřeba dočasně rozdělit danou plochu na části, sektory a tlumit hluk mezi sektory. Další výhodou opon, je možnost úplného oddělení sektorů, to umožňuje omezení vytápění a osvětlení pouze na používaný sektor což se promítá také do nižších provozních nákladů. Opony lze použít v mnoha typech zařízení například posilovny, sportovní haly, bazény, výrobní haly, koncertní sály, víceúčelové sály, banketové sály a podobně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dělící opona dvouvrstvá, protihluková.

Provedení:

Opony jsou vyrobeny z PVC panelů se standardní hmotností min. 1200 g / m2, spojené systémovými hliníkovými profily. Okraje panelů jsou zakončené lanem kedar a spojeny s hliníkovými profily. Toto eliminuje potřebu výroby opony v celku a umožňuje výměnu jednotlivých panelů například při poškození nebo změně barevného konceptu haly. Panely opony jsou vyráběny v šířce přibližně 50 cm.     

Zvedací systém:

Opona se zvedá a spouští navinutím systémových pásů na sadu bubnů umístěných na otočné hřídeli. Hřídel je poháněna motorem 230 V, 180-250 W s převodem, motor je vybaven kodérem, který umožňuje nastavit koncové polohy opony. Při zvedání jsou jednotlivé panely uspořádány esteticky a nedochází k poškození materiálu.

Technické specifikace:

  • materiál kombinované PVC panely o hmotnosti 1200 gr / m2
  • požární odolnost podle norem DIN 4102 B2, SIS 650082
  • zvuková redukce 20 až 30 dB (přibližná hodnota, v závislosti na podmínkách a prostředí)

Chcete-li získat cenovou nabídku nebo máte-li jakékoli jiné technické dotazy, obraťte se na technické a obchodní oddělení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení