Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Basketbalová konstrukce závěsná s elktro pohonem, 9 m, 3 úchyty

Kód: 1-25-90-3
Neohodnoceno
115 500 Kč / ks 95 454,55 Kč bez DPH
Na dotaz

Basketbalová konstrukce závěsná s elektrickým pohonem montovaná do max. výšky 9 m a kotvena ve třech místech ke stropní konstrukci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsná basketbalová konstrukce s elektrickým pohonem je montovaná na stropní konstrukci haly a je vyrobena z uzavřených ocelových profilů, které zajišťují stabilitu jednotlivých prvků. Konstrukce se zvedá a spouští pomocí ocelových lanek, které se navíjejí na buben elektrického motoru s napětím 230 V, P = 410 W. Ovládání motoru se provádí spínačem umístěným v ovládací skříňce na stěně haly nebo bezdrátovým dálkovým ovládačem.

Tato konstrukce je určena pro použití ve sportovních halách o délce přesahující 36 m a kotvena ve třech místech ke stropní konstrukci. Konstrukce se může skládat dopředu nebo dozadu, v závislosti na konstrukci haly. Každá konstrukce a upevňovací systém jsou přizpůsobeny s ohledem na parametry konkrétní sportovní haly.

  • závěsná basketbalová konstrukce s el. pohonem
  • maximální montážní výška do 9 m
  • kotvení ve třech místech
  • cena bez přídavné konstrukce
  • cena bez desky a obruče
  • cena bez montáže

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení