Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Basketbalová konstrukce závěsná s elktro pohonem, 9 - 10,5 m

Kód: 1-25-105
Neohodnoceno
120 600 Kč / ks 99 669,42 Kč bez DPH
Na dotaz

Basketbalová konstrukce závěsná s elektrickým pohonem, montovaná do max. výšky 9 až 10,5 m ke stropní konstrukci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsná basketbalová konstrukce s elektrickým pohonem je montovaná na stropní konstrukci haly a je vyrobena z uzavřených ocelových profilů, které zajišťují stabilitu jednotlivých prvků. Konstrukce se zvedá a spouští pomocí ocelových lanek, které se navíjejí na buben elektrického motoru s napětím 230 V, P = 410 W. Ovládání motoru se provádí spínačem, umístěným v ovládací skříňce na stěně haly nebo bezdrátovým dálkovým ovládačem.

Tato konstrukce je určena pro použití ve sportovních halách o délce přesahující 36 m. Konstrukce se může skládat dopředu nebo dozadu, v závislosti na konstrukci haly. Každá konstrukce a upevňovací systém jsou přizpůsobeny s ohledem na parametry konkrétní sportovní haly.

  • závěsná basketbalová konstrukce s el. pohonem
  • maximální montážní výška od 9 do 10,5 m
  • cena bez přídavné konstrukce
  • cena bez desky a obruče
  • cena bez montáže