Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Basketbalová konstrukce závěsná s elektrickým pohonem, 10,6 -12,5 m

Kód: 1-25-120
Neohodnoceno
132 500 Kč / ks 109 504,13 Kč bez DPH
Na dotaz

Basketbalová konstrukce závěsná s elektrickým pohonem, montovaná do max. výšky od 10,6 až 12,5 m ke stropní konstrukci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Závěsná basketbalová konstrukce s elektrickým pohonem je montovaná na stropní konstrukci haly a je vyrobena z uzavřených ocelových profilů, které zajišťují stabilitu jednotlivých prvků. Konstrukce se zvedá a spouští pomocí ocelových lanek, které se navíjejí na buben elektrického motoru s napětím 230 V, P = 410 W. Ovládání motoru se provádí spínačem, umístěným v ovládací skříňce na stěně haly nebo bezdrátovým dálkovým ovládačem.

Tato konstrukce je určena pro použití ve sportovních halách o délce přesahující 36 m. Konstrukce se může skládat dopředu nebo dozadu, v závislosti na konstrukci haly. Každá konstrukce a upevňovací systém jsou přizpůsobeny s ohledem na parametry konkrétní sportovní haly.

  • závěsná basketbalová konstrukce s el. pohonem
  • maximální montážní výška od 10,6 do 12,5 m
  • cena bez přídavné konstrukce
  • cena bez desky a obruče
  • cena bez montáže

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení