Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Basketbalová konstrukce mobilní NAJA MINI 125 EL

Kód: 1-65-1
Neohodnoceno
78 400 Kč / ks 64 793,39 Kč bez DPH
Na dotaz

Mobilní basketbalová konstrukce s vysazením 125 cm, NAJA MINI 125 EL. Elektromechanický systém nastavení výšky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mobilní basketbalová konstrukce s vysazením 125 cm. Možnost montáže všech typů odrazových desek a obručí. Nastavitelná výška 200 - 260 - 305 cm pomocí regulace výšky (elektromechanický systém). Konstrukce je osazená pojezdovými koly a bezpečnostním krytem čelní strany. Celková hmotnost: 420 kg. Pro zajištění bezpečnosti je souprava opatřena protizávažím ve formě závaží v ocelovém pouzdře (8 x 30 kg). Dále je konstrukce připevněna k podlaze aretačním šroubem. Konstrukce se používá hlavně jako primární koše v malých halách a jako boční koše ve velkých sportovních halách, kde není možné připevnit odrazové desky ke zdi nebo na nosníky. 

  • vysazení 125 cm
  • elektromechanický systém nastavení výšky
  • pojezdová kola
  • bezpečnostní protizávaží (8 x 30 kg)
  • cena bez desky a obruče

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení