Vážení zákazníci, z důvodu neustále se měnících cen komponentů našich některých výrobků, především železa, hliníku a výrobků z plastu, nejsme schopni aktualizovat ceny na našem webu. V případě, že máte zájem o produkty například branky, volejbalové sloupky, basketbalové koše, žíněnky a podobné produkty vyrobené z výše jmenovaných materiálů, prosíme o dotaz na aktuální cenovou nabídku. Děkujeme za pochopení. Refotal Team

Badmintonové sloupky mobilní, závaží 60 kg

Kód: 10-07-60
Neohodnoceno
14 400 Kč / pár 11 900,83 Kč bez DPH
Dodání do 14 dnů
Můžeme doručit do:
25.7.2022

Badmintonové sloupky mobilní, transportní kola, závaží 60 kg, vyrobeny z uzavřeného ocelového profilu 40 x 40 x 2 mm. S excentrickým mechanismem pro správné napnutí sítě. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Badmintonové sloupky mobilní jsou opatřeny transportními koly o průměru 80 mm, která jsou namontovaná na zadní straně základny pro jednodušší manipulaci. Sloupky jsou vyrobeny z uzavřeného ocelového profilu 40 x 40 x 2 mm (povrchová úprava zinkování) a s excentrickým mechanizmem napínání sítě. V horní části sloupku je umístěná rolka, kterou prochází napínací šňůra sítě. Ve spodní části sloupku je na šroubu uchycená stopka s gumovým krytím na spodní straně, která slouží k přesnému nastavení výšky sloupku a sítě. Závaží tvoří ocelové desky o rozměrech 150 x 40 x 620 mm a je přišroubováno ke každému stojanu. Badmintonový stojan byl navržen tak, aby závaží bylo možné zvýšit o další prvky (až na 3 kusy = 90 kg).

Přenosný badmintonový sloupek s regulovaným zatížením 30/60/90 kg vyhovuje předpisům BWF a splňuje normy EN 1509: 2008 „Vybavení hřiště - vybavení Badminton - Funkční a bezpečnostní požadavky, zkušební metody“.

  • mobilní badmintonové sloupky
  • závaží 60 kg
  • excentrické napínání sítě
  • použití v interiéru i exteriéru
  • sloupky splňují EN 1509: 2008
  • cena za 1 pár

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení